Kineziterapija.  © SANUS MOTUS                

Kineziterapijos užsiėmimas grupėje © SANUS MOTUS 

Individuali kineziterapijos procedūra salėje.  © SANUS MOTUS         

Individuali kineziterapijos procedūra.  © SANUS MOTUS                

Teipavimas.  © SANUS MOTUS                

 1. Vardas(*)
  Įveskite vardą!
 2. Pavardė(*)
  Įveskite pavardę!
 3. Elektroninis paštas
  Neteisingas elektroninis paštas!
 4. Telefono numeris(*)
  Neteisingas telefono numeris!
 5. Amžius
  Invalid Input
 6. Sveikatos problema
  Invalid Input
 7. Pageidaujama procedūra(*)
  Pasirinkite pageidaujamą procedūrą!
 8. Įveskite saugos kodą(*)
  Įveskite saugos kodą
  Neteisingai įvedėte saugos kodą!
SlideBar

Taškinis masažas

Trigerinis taškas yra padidinto jautrumo vieta raumenyje ar jo galuose. Spaudžiant sukeliamas lokalus taško skausmas bei jam būdingas atspindžio skausmas nutolusioje nuo taško srityje. 

Trigeriniai taškai gali susiformuoti dėl vidaus organų ligų, esant sisteminėms ligoms, pvz. reumatoidiniam artritui. Pažeidus raumenį, jis išmoksta išvengti skausmo. Susiformavęs trigerinis taškas ugdo įgūdžius su apribota raumens funkcija - raumuo dirba ne pilna amplitude ir susitraukdamas ne pilna jėga. 

Pati populiariausia technika dirbant su trigeriniu tašku yra išeminė kompresija. Masažuojant stipriai įtemptus raumenis sumažinamos padidėjusio tonuso fibrotiškos sritys. Taikant išeminę kompresiją bei postizometrinę raumenų relaksaciją pašalinamas trigerinių taškų spastiškumas. Lokali šiluma bei padrąsinimas neriboti pilnos judesių amplitudės, atstato raumens funkciją. Kuo ji geresnė, tuo mažesnė tikimybė, kad trigeriniai taškai susiformuos pakartotinai.

Stuktūrinį fibrozinį raumens pakitimą visuomet lydės fascijų įtampa. Todėl kineziterapeutas parinks tinkamą terapijos strategiją - taškinį ar giliųjų audinių masažą.