Kineziterapija.  © SANUS MOTUS                

Kineziterapijos užsiėmimas grupėje © SANUS MOTUS 

Individuali kineziterapijos procedūra salėje.  © SANUS MOTUS         

Individuali kineziterapijos procedūra.  © SANUS MOTUS                

Teipavimas.  © SANUS MOTUS                

 1. Vardas(*)
  Įveskite vardą!
 2. Pavardė(*)
  Įveskite pavardę!
 3. Elektroninis paštas
  Neteisingas elektroninis paštas!
 4. Telefono numeris(*)
  Neteisingas telefono numeris!
 5. Amžius
  Invalid Input
 6. Sveikatos problema
  Invalid Input
 7. Pageidaujama procedūra(*)
  Pasirinkite pageidaujamą procedūrą!
 8. Įveskite saugos kodą(*)
  Įveskite saugos kodą
  Neteisingai įvedėte saugos kodą!
SlideBar

sportinis masažas

Paruošiantį kovoms ir startams ar atstatantį po sportinių pasirodymų ar karo žygių stiprų masažą praktikavo senovės Kinijoje, Egipte, Graikijoje, vėliau Romoje. Labai stiprus, gilaus poveikio ir tikslinis masažas šiomis dienomis taikomas ne tik profesionaliai sportuojantiems žmoniems, siekiant prisitaikyti prie fizinio krūvio, išvengti traumų ir gerinti sportinį rezultatą. Jis padeda pašalinti susikaupusias raumenų įtampas, kūno sunkumo pojūtį aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams ar patiriantiems didelę fizinę įtampą darbe ir laisvalikio metu.

Masažas yra stipresnis už klasikinį – atliekamas intensyviu tempu, stipriais, giliais, greitais raumenis įšildančiais judesiais stimuliuojant tik tam tikras arba visas raumenų grupes.

Ši masažo rūšis efektyviai mažina fizinį nuovargį, jo sukeltą raumenų skausmą, suteikia energijos. Suaktyvėjusi kraujo ir limfos cirkuliacija aktyvina medžiagų apykaita raumenyse bei padidina raiščių bei sausgyslių elastingumą. Masažas padeda pasiruošti treniruotėms, išvengti traumų, didina fizinį pajėgumą ir adaptaciją dideliems fizininiam krūviams.  

Sportinis masažas padeda pašalinti susikaupusias raumenų įtampas, kūno sunkumo pojūtį aktyvaus gyvenimo būdo mėgėjams ar patiriantiems didelę fizinę įtampą darbe ir laisvalikio metu.