Kineziterapija.  © SANUS MOTUS                

Kineziterapijos užsiėmimas grupėje © SANUS MOTUS 

Individuali kineziterapijos procedūra salėje.  © SANUS MOTUS         

Individuali kineziterapijos procedūra.  © SANUS MOTUS                

Teipavimas.  © SANUS MOTUS                

 1. Vardas(*)
  Įveskite vardą!
 2. Pavardė(*)
  Įveskite pavardę!
 3. Elektroninis paštas
  Neteisingas elektroninis paštas!
 4. Telefono numeris(*)
  Neteisingas telefono numeris!
 5. Amžius
  Invalid Input
 6. Sveikatos problema
  Invalid Input
 7. Pageidaujama procedūra(*)
  Pasirinkite pageidaujamą procedūrą!
 8. Įveskite saugos kodą(*)
  Įveskite saugos kodą
  Neteisingai įvedėte saugos kodą!
SlideBar

masažas su taure

Nuo seniausių laikų taurių procedūros naudojamos sveikatos atstatymo ir gydymo srityje. Galvos skausmai, sąrarių bei stuburo ligos,  uždegimai buvo gydomi taurėmis iš bambuko, keramikos ar stiklo.

Šiandien didelė taurių įvairovė padeda sustiprinti masažo, kineziterapijos, fizioterapijos gydymo efektą.  Vakuuminiu dinaminiu ir statiniu taurių metodu sureguliuojama mikrocirkuliacija, medžiagų apykaita, organizmo sistemų ir organų energijos balansas.

 Pagrindinis poveikis yra refleksinis odos receptorių dirginimas bei hiperemijos atsiradimas veikiant taurėje susidariusiam vakuumui. Masažas taurėmis pašalina limfos ir audinių skysčio sąstovį, pagreitina medžiagų apykaitą masažuojamame kūno plote. Atsiradęs šilumos efektas atstato raumenų tonusą bei pagerina jų darbą.

Vakuuminę terapiją galima su lyginti su pirties poveikiu, nes ji skatina natūralų paviršinių ir  giliųjų odos sluoksnių išsivalymą. Procedūra suteikia ne tik stiprų kosmetinį efektą - masažuojant atveriamos riebalinės ir prakaito liaukos, kurių sudėtyje yra įvairių druskų ir rūgščių, kenksmingų organizmui.  

Vakuuminiu dinaminiu ir statiniu taurių metodu sureguliuojama mikrocirkuliacija, medžiagų apykaita, organizmo sistemų ir organų energijos balansas.

Sergant peršalimo ligomis, bronchitais, plaučių uždegimais, esant raumenų įtampai ar stuburo skausmams sukeliamas lokalus terapinis poveikis.  Sergant vidaus organų ligoms masažas taurėmis padidina gydymo efektyvumą netiesiogiai veikiant pažeistą, kuris pasiekiamas nervinių impulsų perdavimo keliu per odos refleksines sritis.