Kineziterapija.  © SANUS MOTUS                

Kineziterapijos užsiėmimas grupėje © SANUS MOTUS 

Individuali kineziterapijos procedūra salėje.  © SANUS MOTUS         

Individuali kineziterapijos procedūra.  © SANUS MOTUS                

Teipavimas.  © SANUS MOTUS                

 1. Vardas(*)
  Įveskite vardą!
 2. Pavardė(*)
  Įveskite pavardę!
 3. Elektroninis paštas
  Neteisingas elektroninis paštas!
 4. Telefono numeris(*)
  Neteisingas telefono numeris!
 5. Amžius
  Invalid Input
 6. Sveikatos problema
  Invalid Input
 7. Pageidaujama procedūra(*)
  Pasirinkite pageidaujamą procedūrą!
 8. Įveskite saugos kodą(*)
  Įveskite saugos kodą
  Neteisingai įvedėte saugos kodą!
SlideBar

manualinė pilvo plastika su vidaus organų korekcija

Manualinė pilvo plastika - kitoks požiūris į figūros korekciją.

 

Tai unikali autorinė technika, gydomųjų ir estetinių programų sudedamoji dalis. Manualinė pilvo plastika - kitoks požiūris į figūros korekciją. Kompleksiškas efektas paremtas žarnyno motorinės funkcijos sureguliavimu, virškinimo proceso normalizavimu, poveikiu inkstų darbui bei mažojo dubens organams, koreguojant hormoninį foną individualiai parinktais eterinių aliejų mišiniais, pooperacinių žaizdų regeneracijos stimuliavimu, kūno linijų modeliavimu, odos tonizavimu ir veido spalvos pagerinimu.

„Vapsvos“ talijos fenomenas – tai procesas, kuris priklauso nuo daugelio priežasčių. Pilvo srityje turi būti atitinkamas slėgis, priklausantis nuo diafragmos, plaučių darbo, kurie palaiko pilvo vidaus organus savo vietose ir padeda stuburui išlaikyti teisingą laikyseną. Esant diafragmos darbo sutrikimams, netaisyklingam kvėpavimui pakyla slėgis pilvo ertmėje. Аbdominalinė plastika su vidaus organų korekcija sumažina slėgį pilvo ertmėje. Pilvo atsikišimą į priekį iššaukia nugaros raumenų spazmai, todėl procedūra pradedama nuo nugaros atpalaidavimo. Liemens šonai parodo inkstų darbą, todėl procedūra užbaigiama formuojant ploną ir sveiką taliją. Nelieka užmiršti hormonai bei streso medžiagos, formuojantys perteklinį riebalinį sluoksnį, kuris saugo nuo išorės problemų. Dėl šios priežasties procedūra užtvirtinama antistresine programa.

Vidaus organų korekcija vyksta minkštai, fiziologiškai. Manualinė pilvo plastika viena iš nedaugelio procedūrų, naudojama ir atsikirai, ir komplekse su limfodrenažinėmis, koreguojančiomis metodikomis, įvyniojimais.