Kineziterapija.  © SANUS MOTUS                

Kineziterapijos užsiėmimas grupėje © SANUS MOTUS 

Individuali kineziterapijos procedūra salėje.  © SANUS MOTUS         

Individuali kineziterapijos procedūra.  © SANUS MOTUS                

Teipavimas.  © SANUS MOTUS                

 1. Vardas(*)
  Įveskite vardą!
 2. Pavardė(*)
  Įveskite pavardę!
 3. Elektroninis paštas
  Neteisingas elektroninis paštas!
 4. Telefono numeris(*)
  Neteisingas telefono numeris!
 5. Amžius
  Invalid Input
 6. Sveikatos problema
  Invalid Input
 7. Pageidaujama procedūra(*)
  Pasirinkite pageidaujamą procedūrą!
 8. Įveskite saugos kodą(*)
  Įveskite saugos kodą
  Neteisingai įvedėte saugos kodą!
SlideBar

Giliųjų audinių masažas


Tai masažo technika, kuri  pakelia kineziterapijos procedūrą į aukštesnį lygį, reikalauja gilesnių anatomijos ir biomechanikos žinių bei sugebėjimo pajausti audinių būseną.

Giliųjų audinių masažas padeda atpalaiduoti kūno fascijas, kurios sudaro daugiau nei pusę kūno masės. Fascijos formuoja nepertraukiamą sistemą apgaubdamos kūno struktūras - raumenis, organus, nervus, kraujagysles, prasiskverbia į jų vidų suteikdama formą bei atramą ir nulemdama jų funkcijos kokybę. 

Delnais galima jausti fascijos aktyvumą, jos įtampą ir atlikti jos diagnostiką bei taikyti terapiją. Dirbama tik labai lėtai, atliekant audinio fiksaciją ir ištempimą keičiama biocheminė medžiagos, esantčios tarp fascijos sluoksnių, sudėtis bei elekrinis potencialas, dėl to audinys atsipalaiduoja.

Giliųjų audinių masažas - tai masažo technika, kuri  pakelia kineziterapijos procedūrą į aukštesnį lygį, reikalauja gilesnių anatomijos ir biomechanikos žinių bei sugebėjimo pajausti audinių būseną.

Esant fascijų įtampai, raumenys visada bus įtempi. Kūnui reikia padėti susitvarkyti su miofascialinėmis problemomis. Pagrindinis giliųjų audinių masažo tiklsas yra atkurti fascijos struktūrą, pagerinti raumenų, sausgyslių ir raiščių funkcijas, padidinti judesių amplitudę pažeistame segmente bei sumažinti skausmą.